"Нафтогаз" програв суд щодо арешту рахунків ОПЗ

"Нафтогаз" програв суд щодо арешту рахунків ОПЗ
Фото: "Нафтогаз" програв позов до ОПЗ (УНІАН)

НАК хотів стягнути з заводу 1,47 млн гривень заборгованості

Господарський суд Одеської області відмовив Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" в арешті банківських рахунків Одеського припортового заводу (ОПЗ) . Про це йдеться в рішенні суду від 22 червня 2017 року.

Згідно з матеріалами суду, НАК просив суд заарештувати рахунки заводу в межах суми боргу за природний газ у розмірі 1,47 млрд гривень.

При цьому, суд заявив, що бере до уваги перебування ОПЗ в процесі приватизації та прийняття щодо передприватизаційних заходів.

Крім того, 10 травня Апеляційний суд Одеської області підтвердив визнання в Україні рішення Стокгольмського арбітражу про стягнення з ОПЗ на користь компанії Ostchem Holding Limited (входить до структури Group DF Дмитра Фірташа) 251,2 млн доларів.

У зв'язку з цим суд вважає, що наявність у інших судових справах рішень про стягнення з ОПЗ грошових коштів не є підставою для накладення арешту рахунків як заходи забезпечення позову і порушує права інших осіб на отримання від ОПЗ заборгованості по іншим судовим рішенням.

Також, на думку суду, "Нафтогаз" не надав достатніх доказів ухилення ОПЗ від виконання зобов'язання після подачі позову в суд.

Нагадаємо, Вищий спецсуд скасував стягнення з ОПЗ боргу в користь компанії Фірташа.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся