У НАК розповіли, коли очікують рішення арбітражу по транзитній частині суперечки з "Газпромом"

У НАК розповіли, коли очікують рішення арбітражу по транзитній частині суперечки з "Газпромом"
Фото: "Нафтогаз" (з відкритих джерел)

Рішення арбітражу по транзитній частині буде після завершення справи по транзитному договором

Рішення Стокгольмського арбітражу по транзитній частині спору НАК "Нафтогаз" і ВАТ "Газпром" очікується після завершення арбітражного процесу. Про це повідомив директор з юридичних питань "Нафтогазу" Ярослав Теклюк интервью "Юридичній газеті".

Як я вже сказав, початок залежить, зокрема, не стільки від завершення арбітражного процесу, в якому вже винесено окреме рішення, а від завершення нашої справи по транзитному договором. Це справа зараз також перебуває на фінальному етапі - в кінці минулого року пройшли усні слухання, і тепер суд готує рішення. Воно повинно бути винесено до кінця червня, проте в ході телефонної конференції з нашим радником суд повідомив, що він планує звернутися в секретаріат Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма з проханням про перенесення граничної дати винесення остаточного рішення. На час, сказати важко, але думаю, це буде кілька місяців", - розповів Теклюк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що остаточне рішення Стокгольмського арбітражу про зміну контрактної формули ціни російського газу для "Нафтогазу" може бути імплементовано вже до кінця літа 2017 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся