ru ua

З початку року на пожежах в Україні загинули понад 1,1 тисячі осіб

З початку року на пожежах в Україні загинули понад 1,1 тисячі осіб Фото: пожежа (прес-центр ДСНС)

Лише минулої доби у житловому секторі країни виникло 94 пожежі, в яких загинуло 3 людини

Із початку 2017 року на пожежах в Україні загалом уже загинуло 1113 людей. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Так, за даними рятувальників, лише минулої доби у житловому секторі країни виникло 94 пожежі, внаслідок яких загинуло 3 людини, а ще 1 - постраждала.

Як доповіли у відомстві, зазвичай основними причинами виникнення займань і, як наслідок, загибелі людей є саме власна недбалість громадян та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки.

"Паління у ліжку, перевантаження або несправність електромережі та побутових приладів, а також залишені без нагляду сірники та яскраві запальнички у місцях, що легко доступні для дітей майже завжди призводять до займань у помешканнях", - перелічили в ДСНС.

Там також констатували, що загалом із початку року показник загиблих і травмованих на пожежах уже становить 1113 та 1076 осіб відповідно.

У зв'язку з цим Держcлужба з надзвичайних ситуацій укотре звертається до громадян із проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки.

Нагадаємо, пожежа в одному з будинків оздоровчого комплексу "Вікторія" (Одеська область) відбулася в ніч на 16 вересня 2017 року. Експертиза підтвердила смерть трьох дівчаток.