ru ua

З початку року госаудиторы Запорізької обл. усунули порушень на 43 млн гривень

З початку року госаудиторы Запорізької обл. усунули порушень на 43 млн гривень Фото: аудитори Запорізької обл. усунули порушень на 43 млн гривень

За результатами перевірок розпочато 10 досудових розслідувань

Протягом січня-липня 2017 фахівці Державної аудиторської служби в Запорізькій області забезпечили усунення порушень, які призвели до збитків на суму понад 43 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба госаудиторов.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 48 управлінських рішень і врахували 20 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано 30 матеріалів контрольних заходів, за результатами розгляду яких, розпочато 10 досудових розслідувань та вручено 18 письмових повідомлень про скоєння кримінального злочину.

До підприємств, установ і організацій, під час ревізій у яких виявлено порушення законодавства, у 34 випадках застосовані заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

За допущені порушення 49 осіб притягнуто до адміністративної та 25 - до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, Державної служби фінансового моніторингу України направлено інформацію про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 21,3 млн гривень.

Нагадаємо, в першому півріччі 2017 року в Запорізькій області Державна аудиторська служба України виявила порушень у сфері державних закупівель на 673 млн гривень.