В НАБУ заявили, що Рада може відхилити висновок ВРП щодо закону про антикорупційні суди

В НАБУ заявили, що Рада може відхилити висновок ВРП щодо закону про антикорупційні суди
Фото: НАБУ

Висновок Вищої ради правосуддя є консультативним, він є обов'язковим для розгляду парламентом

В Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) заявили, що висновок Вищої ради правосуддя може бути відхилений Верховною Радою України як необґрунтований. Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАБУ.

Як зазначається, Вища рада правосуддя затвердила висновок про неконституційність законопроекту "Про спеціалізовані антикорупційні суди" та "недоцільність" їхнього створення.

"На превеликий жаль, такими діями і подібними заявами ВРП шкодить незалежності судової системи та підриває довіру суспільства до власних членів та їхньої здатності виконувати покладені на Раду функції. Підкреслюємо, що висновок ВРП є консультативним, він є обов'язковим для розгляду парламентом, однак може бути відхилений як необґрунтований", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Вища рада правосуддя заявила про антиконституційність закону про антикорупційні суди.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся