ua ru

НАБУ проводить обшуки в Окружному адмінсуді Києва. Причетний родич Вовка

НАБУ проводить обшуки в Окружному адмінсуді Києва. Причетний родич Вовка Фото: глава ОАСК Павло Вовк (facebook Павла Вовка)
Автор: РБК-Украина

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) проводить нові обшуки в Окружному адміністративному суді Києва. На цей раз обшуки пов'язані з близьким родичем голови суду Павла Вовка.

Про це йдеться в повідомленні НАБУ Facebook.

Повідомляється, що антикорупційні органи викрили "на гарячому" двох адвокатів. За даними слідства, вони за 100 000 доларів обіцяли через голову ОАСК Павла Вовка вирішити питання з одним із суддів, щоб той виніс потрібне рішення за позовом підприємства.

"Детективи НАБУ проводять обшуки в приміщенні суду за місцем проживання адвокатів. Один з них є близьким родичем глави ОАСК. Наразі це вся інформація, яку ми можемо розголосити огляду на таємницю слідства", - йдеться в повідомленні.

Інформацію про обшуки підтверджує і сам Павло Вовк. У той же час він не говорить про те, що у справі фігурує його близький родич. За інформацією колишнього нардепа Сергія Лещенка, цим викритим адвокатом є брат Вовка Юрій Зонтов.