НАБ заблокувало 30% перепризначень суддів

Четвер 30 червня 2016 14:46
НАБ заблокувало 30% перепризначень суддів
Фото: Артем Ситник

За словами Ситника, на суддів зараз відбувається серйозний тиск

НАБ заблокувало 30% перепризначень суддів. Про це розповів директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час круглого столу в четвер, 30 червня, передає кореспондент РБК-Україна.

"Фактично заблокували 30% перепризначень суддів, але проблема зараз не тільки в корупції. Проблема ще і в тому, що на суддів зараз відбувається серйозний тиск і не тільки шляхом пропозицій їм хабарів, а й фізичний тиск", - повідомив Ситник.


"Після того, як ми почали розслідування, як перші справи пішли в суд, після того, як пішли перші затримання, ми бачимо, що є необхідність у створенні спеціалізованого підходу в розслідуванні тих справ, які пов'язані з топ-корупцією. Сама концепція антикорупційного суду вона закладена в закон, однак закладена недостатньо і в будь-якому випадку, щоб реалізувати наміри створення антикорупційного суду необхідно вносити зміни в закон", - повідомив Ситник.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України та Федеральне бюро розслідувань США будуть співпрацювати в розслідуваннях корупційних злочинів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся