ru ua

На засіданні Київради 27 жовтня планується прийняття регіональної програми підвищення енергоефективності на 2011-2015 рр. в 11 млрд грн, - Герега

На засіданні Київради 27 жовтня буде прийнято три програми, серед яких регіональна програма підвищення енергоефективності на 2011-2015 рр. вартістю 11 млрд грн. Про це на брифінгу заявила секретар Київради Галина Герега, передає кореспондент РБК-Україна.
"Суть цієї програми - підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів у бюджетній сфері, житлово-комунальному господарстві, паливно-енергетичному комплексі, а також промисловості міста. Зокрема, в промисловості міста і бюджетному секторі (планується) утеплення фасадів будинків, під'їздів, модернізація покрівель та інше", - додала вона.
По словам Гереги, така програма дасть можливість зекономити бюджетні кошти, які використовуються на фінансування бюджетних установ, на приблизно 50%.
"Ми модернізуєм завдяки цьому енергетичну систему міста, фінансування програми буде відбуватися з міського, державного бюджетів, також буде залучений інвестиційний ресурс. На ці роки буде приблизно використано 11 млрд грн", - заявила Герега.
Також на засіданні Київради буде розглянуто програму розвитку електронного урядування на 2011-2014 рр. та міську цільову програму по технічному захисту інформації на 2012-2014 рр.