ru ua

На будівництво і реконструкцію каналізаційних очисних споруд в 2011 р. в Криму і Севастополі виділено 280 млн грн

На будівництво і реконструкцію каналізаційних очисних споруд (КОС) в Автономній Республіці Крим і Севастополі в 2011 р. виділено близько 280 млн грн з Державного бюджету України. Про це повідомив перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Юрій Хіврич на нараді, що відбулася в Ялті під керівництвом радника Президента України Валерія Пустовойтенка, передає головне управління інформаційної політики АРК.

Як відзначають в управлінні, в ході наради обговорювалися питання стану, будівництва та реконструкції КОС в Автономній Республіці Крим і Севастополі.
За словами Ю.Хіврича, сьогодні розпочато підготовку проектно-кошторисної документації з реконструкції КОС міст Керч, Судак, Саки, смт. Леніне та інших населених пунктів автономії.
"Ми плануємо розробити державну програму модернізації КОС, - повідомив Ю.Хіврич. - Цей документ буде передбачати впровадження нових технологій, які дозволяють значно поліпшити методи очищення і скоротити площі, що використовуються".
У заході брали участь перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Ю.Хіврич, заступник голови Ради міністрів - міністр регіонального розвитку і ЖКГ Криму Азіз Абдуллаєв, постійний представник Президента України в АРК Володимир Яцуба, керівники Севастопольської державної міської адміністрації, міністерств і відомств , а також органів місцевої влади автономії.
Як повідомлялося, радник Президента України В.Пустовойтенко і перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Ю.Хіврич провели робочу поїздку до Криму, в ході якої ознайомилися зі станом КОС в містах Керч, Феодосія, Судак, Алушта, Ялта та інших населених пунктах автономії.