На вирішення проблеми гарячої води в Києві потрібно 4 роки і декілька млрд грн - О.Попов

НовиниЕкономіка    29.12.2010 - 19:07

На сьогоднішній день проблема гарячої води в Києві може бути вирішена тільки поетапно, як мінімум за найближчі 4 роки. Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Що стосується опалення, проблема настільки складна і настільки тривала в часі, вона просто запущена, і для того, щоб її якісно вирішити, треба як мінімум кілька мільярдів гривень, я думаю, що і ви розумієте, що знайти їх відразу, дати на модернізацію мереж і технологій просто неможливо, тому, безумовно, програма реформування житлово-комунального господарства, програма "Гаряча вода", вони дають нам можливість реалізовувати, але планово, протягом 4 років саме ці проекти ", - зазначив О.Попов.
За його словами, київська влада планує залучити до реалізації цього проекту не тільки бюджетні кошти. "Ми сьогодні ведемо переговори з АК "Київенерго" щодо участі у реалізації таких проектів, тобто буде знайдений значний фінансовий ресурс для того, щоб зрушити з місця цю проблему, і ми це зробимо", - підкреслив О.Попов.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top