На відкритті фондових торгів в США 31 травня 2012 р. очікується зростання провідних індексів

На відкритті фондових торгів в США 31 травня 2012 р. очікується зростання провідних індексів. Про це свідчить динаміка ф'ючерсів на основні біржових індикаторів.

Інвестори налаштовані позитивно напередодні публікації макроекономічної статистики. Зокрема, аналітики прогнозують, що індекс ділової активності в США в травня ц.р зросте до 56,8 з 56,2 пункту в квітні 2012 р. Значення індексу вище 50 пунктів вважається індикатором зростання темпів розвитку економіки.

Також інвестори очікують публікації переглянутих даних по ВВП США в I кварталі 2012 р. Аналітики чекають зростання показника на 1,9%, тоді як раніше повідомлялося про зростання американської економіки за звітний період на 2,2%.

Крім того, прогнозується, що число первинних вимог по виплаті допомоги з безробіття за тиждень, який завершена 26 травня 2012 р., не зміниться і складе 370 тис. звернень.

Зовнішній фон залишається нестабільним через побоювання щодо посилення європейської бюджетно-боргової кризи. Інвестори стурбовані, що Іспанії, яка обтяжена банківською кризою і боргами в регіонах, можливо, буде потрібно міжнародна фінансова допомога. Крім того, проблемою номер один продовжує залишатися Греція, ризик виходу якої із зони євро посилився на тлі політичної нестабільності та можливого приходу до влади партій, які виступають за відмову від домовленостей з міжнародними кредиторами.

Котирування паперів машинобудівної корпорації Caterpillar можуть продемонструвати коливання на тлі триваючого страйку робітників на одному із заводів компанії.

На динаміку котирувань низки компаній вплине інформація про можливі угоди. Так, за неофіційними даними, авіакомпанія US Airways та інвестиційна корпорація TPG Capital мають намір створити альянс і викупити збанкрутілу AMR Corp., материнську компанію Аmerican Airlines.

Станом на 13:55 за київським часом котирування ф'ючерсів на індекс Dow Jones підвищилися на 62,00 пункту (+0,50%), на індекс S&P - на 5,70 пункту (+0,74%), на індекс Nasdaq - на 11,50 пункту (+0,45%).

Нагадаємо, фондові торги в США 30 травня 2012 р. завершилися пониженням провідних індексів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся