На відкритті фондових торгів в США 13 вересня очікується зростання провідних індексів

На відкритті фондових торгів в США 13 вересня очікується зростання провідних індексів, про що свідчить динаміка ф'ючерсів на провідні біржові індикатори. Американські інвестори, як і інвестори по всьому світу, звернули увагу на макроекономічну статистику, опубліковану урядом Китаю 11 вересня, повідомляє РБК. Згідно звіту, в серпні 2010 р. обсяг промислового виробництва КНР виріс на 13,9% - максимальний показник за останні три місяці - проти консенсус-прогноза на рівні 13%. Китайський уряд повідомив також про зростання обсягу роздрібних продажів і кредитування, причому обидва показники перевершили оцінки експертів.
На цьому фоні позитивну динаміку можуть продемонструвати акції компаній, одержуючих значний обсяг прибутку на зарубіжних ринках. В даний час на європейських фондових майданчиках інвестори жваво скуповують акції американської багатопрофільної корпорації General Electric Co., половина обсягу продажів якої припадає на зарубіжні ринки. З цієї причини аналогічній тенденції варто чекати і на американських торгах.
Сприятливі новини прийшли сьогодні також з Європи. Єврокомісія підвищила прогноз по зростанню ВВП єврозони в 2010 р. до 1,7% з 0,9%, про яких повідомлялося весною поточного року. Прогноз по зростанню економіки Євросоюзу також підвищений суттєво - з 1,0% до 1,8%. Більш того, напередодні безельский комітет затвердив новий банківський стандарт "Базель III", що посилює вимоги до банківського капіталу, тим самим скорочуючи потенційний вплив економічних криз на фінансовий сектор. Це може підштовхнути до зростання котирування цінних паперів американських кредитних організацій, таких, як Bank of America, Citigroup, J.P.Morgan Chase, Weels Fargo, Goldman Sachs і American Express.
Проте настрій інвесторів цілком здатна зіпсувати доповідь національного Міністерства фінансів, яке відзвітує сьогодні про зміну рівня дефіциту федерального бюджету США в серпні 2010 р. Аналітики прогнозують, що показник збільшиться в порівнянні з опублікованою раніше оцінкою і складе 108,0 млрд дол.
Гравці американського фондового ринку також не залишили без уваги новини з області злиття і поглинань. Так, напередодні стало відомо, що американська компанія Hertz Global Holdings Inc., що займається прокатом автомобілів по всьому світу, підвищила суму пропозиції про покупку свого конкурента Dollar Thrifty Automotive Group Inc. до 1,56 млрд дол. Таким чином їй вдалося перебити пропозицію представника того ж сегменту Avis Budget Group Inc., що також претендує на Dollar Thrifty. Даний чинник може позитивно позначитися на котируваннях об'єкту поглинання і негативно - на котируваннях його суб'єкта.
По висхідній траєкторії на відкритті торгової сесії можуть піти котирування розробника антивірусного програмного забезпечення ArcSight Inc., оскільки, за неофіційними даними, на його покупку націлений виробник комп'ютерного обладнання Hewlett-Packard Co. Якщо вірити близьким до ситуації джерелам, сума операції може складати 1,5 млрд дол., тоді як ринкова вартість ArcSight станом на 10 вересня 2010 р. складала 1,21 млрд дол.
Станом на 13:38 за Києвом котирування ф'ючерсів на індекс Dow Jones підвищилися на 142,0 пункту (+1,37%), на індекс Nasdaq - на 21,0 пункту (+1,12%), на індекс S&P - на 17,1 пункту (+1,56%).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся