На відкритті фондових торгів в США 1 червня 2012 р. очікується зниження провідних індексів

На відкритті фондових торгів в США 1 червня 2012 р. очікується зниження провідних індексів. Про це свідчить динаміка ф'ючерсів на основні біржові індикатори.

Негативний фон торгів забезпечать свіжі дані про уповільнення темпів зростання економіки Китаю. Виробнича активність в КНР, яка послідовно знижувалася протягом семи місяців, досягла максимально низького рівня за рік. Так, індекс ділової активності в промисловості PMI у Китаї склав 50,4 пункту проти 53,3 пункту у квітні, хоча аналітики не прогнозували падіння нижче 51 пункту. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зростання ВВП Китаю в I кварталі 2012 р. сповільнилося до 8,1% при прогнозах аналітиків в 8,3%.

Крім того, на час торгів може позначитися публікація макроекономічної статистики, зокрема, даних за рівнем безробіття США в травні ц.р., який, за прогнозами аналітиків, не зміниться в порівнянні з квітнем і складе 8,1%. Крім того, будуть оприлюднені дані по кількості робочих місць в несільськогосподарському секторі в травні ц.р. За прогнозами експертів, цей показник зросте, що свідчить про відновлення американської економіки, незважаючи на нестабільність у Європі.

Увагу інвесторів може бути звернено на нафтову компанію ExxonMobil на тлі планів компанії побудувати великий хімічний завод в Техасі, користуючись низькою ціною на північноамериканський сланцевий газ.

Також можуть помітно змінюватися котирування інтернет-гіганта Google і високотехнологічної Microsoft, після того, як Google подала проти Microsoft і фінської Nokia позов в антимонопольні органи США, звинувачуючи дві компанії в патентній змові.

Станом на 14:40 за київським часом котирування ф'ючерсів на індекс Dow Jones знизилися на 106,00 пункту (-0,86%), на індекс S&P - на 14,20 пункту (-1,08%), на індекс Nasdaq - на 26,50 пункту (-1,05%).

Нагадаємо, фондові торги в США 31 травня завершилися незначним пониженням провідних індексів на тлі посилюється боргової кризи в Європі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся