На кордоні з Росією виникли багатокілометрові затори

На найбільших прикордонних переходах Брянської області "Нові Юрковичі" і "Троєбортне" 12 листопада 2013 р. виникли багатокілометрові затори, повідомляє прес-служба Асоціації міжнародних автомобільних перевізників (АСМАП).

На найбільших прикордонних переходах Брянської області "Нові Юрковичі" і "Троєбортне" 12 листопада 2013 р. виникли багатокілометрові затори, повідомляє прес-служба Асоціації міжнародних автомобільних перевізників (АСМАП).

На прикордонному переході "Троєбортне" митна зона повністю заповнена, там знаходиться близько 50 автопоїздів. З української сторони черга, що складається більш ніж з 700 автопоїздів, розтягнулася на 16 км.

На переході "Нові Юрковичі" прикордонний та митний контроль при в'їзді в Росію станом на 14:00 за київським часом з початку доби 12 листопада 2013 р. змогли пройти лише два автопоїзда, тоді як раніше в середньому за добу кордон перетинали до 190.

З сьогоднішнього дня в митних органах, підпорядкованих Центральному митному управлінню РФ, реалізуються заходи забезпечення дотримання митного транзиту, передбачені листом ФМС Росії від 14 жовтня 2013 р. "Про застосування заходів щодо забезпечення дотримання митного транзиту товарів".

Раніше такі нововведення були запроваджені в пунктах пропуску на кордоні Росії з Україною в межах Луганської та Донецької областей. Відповідно до нових правил, для оформлення вантажів та транспортних засобів перевізникам у пунктах пропуску потрібно буде надати необхідні сертифікати для в'їзду на територію Російської Федерації.

Як повідомлялося раніше, в кінці жовтня 2013 р. на кордоні Росії і України скупчилося кілька десятків фур через нові правила оформлення товарів, що ввозяться на територію Митного союзу (МС). Причиною затримки стало те, що 28 жовтня 2013 р. ФМС Росії на митницях свого південного управління скасувала дію книжок міжнародних дорожніх перевезень. Ці документи гарантували сплату митних платежів, дозволяли перевозити вантажі в запломбованих контейнерах і спрощували прикордонні процедури. Пропускна здатність митних пунктів на російсько-українському кордоні була відновлена до 6 листопада 2013 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся