ru ua

В Украине сегодня снова ожидается снег

На дорогах України 15 березня, крім півдня та більшості західних областей, подекуди ожеледиця; вдень в Україні місцями пориви вітру 15-20 м/с. Про це повідомляє Гідрометцентр при МНС України.

У горах Львівської та Закарпатської областей зберігається небезпека сходу снігових лавин.

У західній, північній, східній та південній частинах України 15 березня очікується сніг. У центральній частині України без опадів.

Температура повітря в Україні перебуватиме на рівні від -1 до +6.

У західних областях України - дощ з мокрим снігом, температура повітря 3-6 градусів тепла. На півдні - 3-6 градусів тепла, в центрі - 2-4 градуси тепла. На півночі та сході України - найхолодніше: від -1 до +3 градусів.

У Київській області 15 березня подекуди ожеледиця; вдень місцями пориви вітру 15-20 м/с. Очікується сніг, мокрий сніг. Температура повітря вдень перебуватиме на рівні від 0 до +5 градусів, уночі - від -2 до -7 та мокрий сніг.

Завтра, 16 березня, в Україні також очікується сніг. Температура повітря від -3 до +13.

Найхолодніше буде в східній частині України: там очікується сніг і температура від -3 до -1 градуса. Трохи тепліше буде в північній і центральній частинах України - від +1 до +4 градусів. Опадів тут не очікується. На півдні Україна - місцями сніг, температура від 4 до 6 градусів тепла.

Найбільш тепла погода завтра очікується на заході країни. Тут температура буде перебувати на рівні від 5 до 13 градусів тепла. Місцями також очікують сніг.