ru ua

На Авакова готував замах російський диверсант Ігор Безлер, - МВС

У Міністерстві внутрішніх справ України заявили, що на главу МВС Арсена Авакова готував замах російський диверсант Ігор Безлер.

У Міністерстві внутрішніх справ України заявили, що на главу МВС Арсена Авакова готував замах російський диверсант Ігор Безлер. Про це на брифінгу заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, передає кореспондент РБК-Україна.

"7-9 липня під час перебування міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова в зоні АТО російські терористи готували замах на вбивство керівника МВС України. Замовником і організатором цього злочину, власне, тим, хто координував дії терористів, був безпосередньо російський диверсант Ігор Безлер на прізвисько Біс. Саме його диверсійні групи повинні були зробити це злочин", - заявив Шкіряк.

За його словами, вбивство Авакова планувалося кількома способами. Зокрема, планувалася засідка на шляху прямування групи автомобілів, в одному з яких повинен був бути міністр. А також планувалося закласти фугаси в приміщенні чи на місцевості, де повинен був знаходитися Аваков.

Шкіряк зазначив, що завдяки професійним діям силовиків вже затримані дві диверсійні групи, які брали участь у підготовці замаху.

Нагадаємо, 16 липня МВС повідомило, що на Авакова була здійснена спроба замаху.