М.Азаров попередив про відповідальність всіх представників влади за використання адмінресурсу на виборах

Прем'єр-міністр України Микола Азаров попередив про відповідальність всіх представників влади за використання адмінресурсу на майбутніх виборах до місцевих органів влади. З відповідною заявою він виступив на зустрічі з іноземними спостерігачами, передає кореспондент РБК-Україна.
«Президент достатньо чітко висловив свою рішучість, хто задіє адміністративний ресурс на виборах всупереч законодавству, буде нести відповідну відповідальність», - підкреслив М.Азаров, додавши: «Так і уряд, я вас запевняю».
В той же час прем'єр-міністр підкреслив, що якщо йдеться про серйозне використання адмінресурсу, «тоді треба подивитися, в чому він полягає, цей адміністративний ресурс, як він був використаний, як він вплинув на хід волевиявлення».
"Тоді треба буде робити відповідні висновки. Ще раз кажу: уряд і Президент налаштовані рішуче», - додав він.

Нагадаємо, В.Янукович сьогодні заявив: "Використання адміністративного ресурсу неприпустиме ... і тому я застерігаю всіх від використання адмінресурсу".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся