ru ua

У МВС заперечують конфлікти Деканоїдзе з керівництвом відомства

У МВС заперечують конфлікти Деканоїдзе з керівництвом відомства Фото: раднику Арсена Авакова Івану Стойку нічого не відомо про конфлікти у МВС

Радник Арсена Авакова розповів, що йому не відомо про втручання політиків у роботу голови Нацполіції

У Міністерстві внутрішніх справ не відомо про конфлікти Хатії Деканоїдзе з її заступниками або керівництвом відомства. Про це розповів радник глави МВС Іван Стойко в ефірі "5 каналу" .

"Я б не сказав, що були конфлікти. Можливо, було бачення те чи інше. Але завжди на нарадах я не бачив конфлікту між головою Нацполіції та її заступниками або між міністром та головою Нацполіції - це була одна команда, ми робили реформи, про які вона (Деканоїдзе, - ред.) звітувала", - розповів Стойко.

Радник міністра внутрішніх справ також не зміг відповісти, хто саме втручався у роботу керівника Нацполіції, про що раніше заявила Деканоїдзе

"Я не готовий сказати, хто, які політики, які народні депутати втручалися в її роботу. Вона, можливо, це і скаже після своєї відставки. Я з нею не спілкувався на цю тему і не готовий сказати, хто втручався в роботу голови Нацполіції", - зазначив Стойко.

Щоправда він додав, що були різнобачення щодо атестації поліцейських, "комісії змінювали на ходу", але її провели і зараз вже завершено атестацію добровольчих батальйонів.

Нагадаємо, 14 листопада голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе подала у відставку, заявивши, що за за рік її керівництва не вдалося очистити Нацполіцію від корупції.