МВС не виявила порушень з боку міліції при затриманні Музичко

Міністерство внутрішніх справ України не виявила порушень з боку міліції при затриманні Олександра Музичко.

Міністерство внутрішніх справ України не виявила порушень з боку міліції при затриманні Олександра Музичко (на фото). Про це йдеться у висновках службового розлісдування причин загибелі Музичко, повідомляє прес-служба МВС України.

"За результатами службового розслідування порушень службової дисципліни та інших нормативно-правових актів, які регламентують діяльність діяльність органів внутрішніх справ у діях працвників ГУБОЗ МВС України не встановлено", - зазначається у повідомленні

Ураховуючи це, комісія рекомендувала закінчити службове розслідування причин та обставин загибелі Музичка під час проведення спеціальної операції в місті Рівному та перевірки правомірності дій працівників міліції. Відомості, що стали підставою для проведення службового розслідування, вважати такими, що не підтвердилися в частині неправомірності дій працівників міліції.

Зазначимо, глава МВС Арсен Аваков вчора пообіцяв опублікувати повний звіт про внутрішнє розслідування щодо затримання Музичко. У той же час Аваков підкреслив, що в ході затримання Музичко міліція діяла правомірно.

Сьогодні МВС оприлюднило висновок про розслідування загибелі Музичко на своєму офіційному сайті.

Нагадаємо, Музичко на прізвисько "Сашко Білий" в ніч на 25 березня 2014 р. помер від вогнепального поранення при затриманні міліцією. Проти Музичко були порушені справи за хуліганство та погроз насильством щодо працівника правоохоронного органу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся