RU

Сміттєспалювальний завод "Енергія" реконструюють найближчим часом, - А.Попов

Реконструкція сміттєспалювального заводу "Енергія" повинна бути здійснена в самий найближчий час. Таку думку висловив голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Що стосується" Енергії ", то це наш вже існуючий об'єкт, який дійсно потребує негайної реконструкції і тут давайте шукати різні варіанти. Або ми це робимо за рахунок позикових ресурсів, або ми знаходимо інвестора...відходи є альтернативою палива, не задіяти їх у місті - це просто не правильно ", - зазначив О.Попов.
Він підкреслив, що даний об'єкт потребує модернізації "з точки зору екології", в установці очисних систем, але це потрібно зробити за короткий період часу.
"Нам треба просто шукати конкретні, найбільш вигідні варіанти наших подальших кроків у цьому напрямку...А взагалі, звичайно, прошу максимально скоротити терміни розробки програми енергозбереження", - сказав О.Попов презентерам програм.
За його словами, "на цей рік (2011 р.), при прийнятті бюджету ми закладемо частину коштів, щоб зробити перші серйозні кроки в цьому напрямку, але без наявності, звичайно, вже прийнятих програм, ми масштабно ці питання не закриємо. Тому наше завдання розробити проекти, пов'язані з енергозбереженням. Можливо, ми сядемо за стіл переговорів і почнемо шукати інвесторів у цьому напрямку. Подивимося, що буде вигідніше для міста ", - зазначив голова КМДА.