Motorola виграла патентну суперечку проти Microsoft в Німеччині

Муніципальний суд в Мангеймі постановив, що Motorola Mobility, яка зараз належить Google, не порушувала патенти Microsoft, у яких описана система запуску додатків на різних платформах, що рятує від розробників необхідність адаптувати код програми для конкретних пристроїв. Про це повідомляє "Росія-24".

"Вердикт ніяк не позначиться на численних позитивних рішеннях, вже прийнятих в Німеччині", - запевнив представник Microsoft Девід Говард. Раніше американська компанія виграла три процеса про порушення прав інтелектуальної власності в Німеччині, в результаті чого деякі моделі смартфонів (Motorola Atrix, Droid Razr і Droid Razr Maxx) були вилучені з німецького ринку.

У свою чергу в травні цього року Motorola здобула перемогу над Microsoft. Суд Мангейма виявив в продуктах Microsoft порушення патентів на стиснення відео, що належать Motorola Mobility, і зобов'язав Microsoft зняти з продажу консолі Xbox 360 і ОС Windows 7 або прибрати спірні функції з пристроїв і операційної системи для продажів у Німеччині.

Німеччина останнім часом все частіше стає полем судових баталій технологічних компаній: на кону найбільший європейський ринок, а витрати на ведення справ відносно малі і результати суду виконуються швидко.

В середині вересня Motorola відкликала скаргу на незаконне використання своїх патентів компанією Apple, подану в Комісію з міжнародної торгівлі США. У серпні Motorola Mobility, що входить до складу Google, подала позов, в якому містився перелік незаконно використаних патентів компанії в пристроях iPhone, iPad і на деяких комп'ютерах Mac. Мова йшла про технології, що зачіпають роботу асистента Siri, геолокаційних "напоминалок", повідомлень про нові поштові повідомлення і частини інших функцій телефону, у тому числі програвання відеороликів.

Motorola Mobility залишила за собою право повторної подачі скарги на Apple, оскільки угода між компаніями з цього питання так і не було досягнута.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся