Moody's підтвердив довгостроковий рейтинг "ДТЕК" на рівні B2, прогноз "Негативний".

Середа 31 березня 2010 16:01

Міжнародне рейтингове агентство Moody's 30 березня підтвердило довгостроковий корпоративний рейтинг "ДТЕК" на рівні B2, прогноз "Негативний". Moody's також виключив "ДТЕК" із списку компаній з можливим подальшим пониженням рейтингу, що знаходяться під спостереженням Moody's, повідомляє прес-служба "ДТЕК".

Підтвердження рейтингу агентство пов'язує з успіхом компанії у відновленні короткострокових кредитних ліній, що діють, з очікуванням позитивних фінансових результатів компанії за 2009 р., не дивлячись на несприятливий макроекономічний розвиток і значне падіння споживання електроенергії в Україні, а також з політичною стабілізацією в Україні після президентських виборів.

За оцінкою Moody's, "ДТЕК" довів свою здатність успішно поновлювати кредити, що діяли, і залучати нове банківське фінансування навіть в несприятливому середовищі. При цьому прогноз "Негативний" заснований на низькому макроекономічному прогнозі України і думці про те, що ситуація в українській банківській системі залишається напруженою, що може стримувати ліквідність "ДТЕК" і можливості компанії по короткостроковому банківському рефінансуванню. У цьому контексті Moody's наголошує, що майбутній розвиток рейтингу "ДТЕК" залежить від здатності і бажання компанії адаптувати свою бізнес-стратегію і коректувати капітальні інвестиції відповідно до можливостей її грошового потоку.


"ДТЕК" - входить до складу фінансово-промислової групи СКМ.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся