Moody's знизило максимально можливий рейтинг емітентів Греції до Саа2

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service знизило максимальний рівень, який може бути присвоєний грецьким емітентам на 4 ступені до Саа2. До цього максимальна оцінка, що привласнюється емітентам, не могла бути вище В1. Головною причиною експерти агентства називають можливий вихід країни з єврозони. У зв'язку з цим протягом наступного тижня агентство може провести переоцінку раніше наданих рейтингів. Інформація про це міститься у відповідній доповіді Moody's.

Експерти оцінюють ризик виходу Греції з єврозони як "істотний". Крім того, після підбиття підсумків, позачергових парламентських виборів, які заплановані на 17 червня ц.р., він може істотно зрости. Разом з тим, сценарій з виходом країни з єдиного валютного простору поки не розглядається як найбільш імовірний.

Основні фінансові втрати від рішення про вихід країни з єврозони пов'язані з реденомінацією національного боргу і заборгованості приватного сектора, які були сформовані на основі грецького законодавства.

Нагадаємо, на думку деяких аналітиків, Греція покине єврозону вже 18 червня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся