ua ru

Могильов пропонує перенести початок навчального року для студентів на жовтень, щоб продовжити курортний сезон

Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов виступив з ініціативою перенести початок навчального року для студентів вищих навчальних закладів України на початок жовтня. Про це він заявив на зустрічі зі студентами Таврійського національного університету ім. Вернадського, повідомляє прес-служба Радміну Криму.

Могильов висловив думку, що це дозволить не тільки розширити рамки курортного сезону в Криму, але і зробить відпочинок на півострові більш доступним для молодих людей. "У багатьох європейських країнах навчальний рік для вузів починається в жовтні. Вересень підходить для відпочинку в Криму, це час оксамитового сезону, унікальних фестивалів та суттєвого зниження цін на проживання в готелях і санаторіях. Ми дамо додаткові можливості для відпочинку нашої молоді, розширимо рамки курортного сезону", - сказав Могильов.

Глава уряду республіки повідомив, що міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник позитивно оцінив цю ініціативу. "Міністр освіти України цю пропозицію схвалив, він має намір обговорити це з Президентом України Віктором Януковичем, - повідомив Анатолій Могильов. - Крим повинен стати цілорічним центром відпочинку та туризму, у нас море, унікальні ліси і ландшафти, пам'ятки історії та культури. Цей потенціал необхідно використовувати".

Нагадаємо, в Криму за 9 місяців 2012 р. відпочили 5,7 млн людей, що на 7,1% перевищує показник за аналогічний період минулого року.

Читайте також: Надходження від туристичного збору в Криму на 1 вересня виросли на 18,5% - до 6,4 млн грн