Місія ОБСЄ зафіксувала збільшення випадків порушення "режиму тиші" на вихідних

НовиниНадзвичайні події    16.05.2017 - 03:41
Фото: ОБСЄ
Фото: ОБСЄ

13 та 14 травня в Донецькій області зафіксовано більше тисячі вибухів

Члени спеціальної моніторингової місії СММ ОБСЄ зафіксували збільшення порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях. Про це йдеться у звіті місії.

Так, 13 та 14 травня в Донецькій області зафіксували 1 060 вибухів, а в Луганській - 410.

"Між вечорами 12 і 13 травня СММ зафіксувала більше порушень режиму припинення вогню в Донецькій області порівняно з попереднім звітним періодом, а між 13 і 14 травня було зареєстровано менше порушень припинення вогню, в тому числі менше вибухів, порівняно з попередніми 24-годинним періодом", - йдеться у звіті.

Повідомляється, що в Луганській області, між вечорами 12 і 13 травня було зафіксовано найбільше порушень.

"В Луганській області, між вечорами 12 і 13 травня було зафіксовано найбільше порушень. СММ зазначила більше порушень припинення вогню - в тому числі більше вибухів - в порівнянні з попереднім звітним періодом, а в період між 13 і 14 травня вона зафіксувала менше порушень припинення вогню в порівнянні з попередніми 24 годинами", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Москва наполягає на введенні закону про особливий статус Донбасу за "формулою Штайнмайера".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
На Донбасі за добу двоє українських військових були поранені в результаті обстрілу про що сказав і не сказав Петро Порошенко на своїй прес-конференції
On Top