ru ua

Місія Кокса-Кваснєвського не дотримує нейтралітет і неупередженість у питанні Тимошенко, - нардеп від ПР

Моніторингова місія Пета Кокса та Олександра Кваснєвського відверто підіграє екс-прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко та її прихильників, замість того, щоб зберігати нейтралітет і неупередженість. Про це заявив народний депутат від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко.

"Мене дивує останнім часом позиція місії Кокса - Кваснєвського. Вони відверто підіграють Юлії Тимошенко та її прихильників, замість того, щоб зберігати нейтралітет і неупередженість. Сьогодні вони фактично перейшли на бік опозиції. І нам варто визнати цей факт. Всі останні заяви були вигідні Тимошенко і зроблені в рамках її лінії захисту. Представники місії не соромляться проводити наради з соратниками Тимошенко у публічних місцях, не тільки обговорювати, але і коригувати з опозицією свою лінію поведінки з метою збільшення тиску на владу", - зазначив Колесніченко.

За його словами, Кокс і Кваснєвський вийшли за рамки мандата європарламенту, який передбачає лише спостереження.

"Замість цього спостереження, пошуку компромісу, рівноправного діалогу з усіма сторонами, останнім дії місії дивним чином збігаються з бажаннями захисту Тимошенко", - підкреслив нардеп.