Мирон Маркевич не летить з "Дніпром" у Амстердам

НовиниСпорт    18.03.2015 - 12:18
Мирон Богданович захворів
Мирон Богданович захворів

Головний тренер дніпропетровського "Дніпра" Мирон Маркевич не допоможе своїй команді в Голландії під час матчу Ліги Європи проти "Аякса", повідомив каналу "Футбол 1" гендиректор клубу Сергій Стеценко.

"Не зіграють харизматичні гравці основного складу - Зозуля, Ротань і Федецький. Я б ще сюди додав Матеуса, який давно травмований. Найголовніша втрата - зловив вірус Маркевич, і він навіть не летить в Амстердам. Це основна наша проблема у повторній грі з "Аяксом", - розповів Стеценко.

"Він зараз перебуває на базі під контролем лікарів. Ми вживаємо заходів, щоб відправити його до Львова на необхідне лікування. Вдома, як говориться, і стіни допомагають. Маркевич сам висловив бажання туди поїхати: там у нього і родина, і все інше. Напевно, сьогодні він цю поїздку і здійснить", - продовжив гендиректор "Дніпра".

"Знаєте, зараз по всій країні ходить якийсь вірус з досить неприємними наслідками. Будемо сподіватися, що до наступної гри Мирон Богданович підлікується і підійде в повному бойовому стані. Ні за яких обставин ризикувати здоров'ям не можна", - додав футбольний функціонер.

Нагадаємо, гра "Аякс" - "Дніпро" відбудеться 19 березня ввечері в Амстердамі.

On Top