МОЗ повідомило про 46 померлих від грипу

НовиниНадзвичайні події    18.01.2016 - 17:21
Фото: голова Моз Олександр Квіташвілі
Фото: голова Моз Олександр Квіташвілі
Головний дитячий інфекціоніст МОЗ: У дітей набагато частіше зустрічаються ускладнення від грипу На Донбасі від невідомого інфекційного захворювання померло 50 бойовиків

Медики прогнозують, що до 24 січня епідпоріг буде подолано

Міністерство охорони здоров'я України констатує 46 летальних випадків від грипу. Про це в ході засідання Міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив заступник міністра охорони здоров'я Роман Василишин, передає кореспондент РБК-Україна.

"Можна було б говорити, що на сьогодні нічого страшного не відбувається у зв'язку з тим, що до рівня епідпорогу ми не дійшли, але на жаль, ми можемо констатувати, що на сьогоднішній день в Україні підтверджені 46 смертей від грипу",- сказав Василишин.

На уточнення кореспондента РБК-Україна він зазначив, що всі 46 смертей офіційно підтверджені.

Незважаючи на те, що при порозі захворювання 58 осіб на 10 тисяч в Україні встановлено середній показник захворюваності - 31,8 осіб на 10 тисяч осіб. У Міністерстві охорони здоров'я прогнозують, що до 24 січня поріг буде подолано.

"На жаль, ми можемо прогнозувати, що до кінця поточного тижня досягнемо епідпорогу",- додав він.

Незважаючи на те, що здебільшого хворіють грипом доросле населення, Моз рекомендує припинити навчання в школах.

"Пропонуємо органам влади розглянути питання про доцільність при високих рівнях захворюваності дітей закриття шкіл так як це зробило місто Київ",- підсумував чиновник.

Нагадаємо, за даними Міністерства охорони здоров'я України, з початку епідеміологічного сезону і по 10 січня в Україні від грипу померли 25 осіб, в тому числі в Києві зафіксовано два смертельних випадки.

Читайте в розділі

Бойовики ІДІЛ знову ввійшли в сирійську Пальміру

У Пентагоні заявили про знищення лідера ІДІЛ у Сирії

Росія заявляє про втечу зі східного Алеппо близько 50 тис. людей

On Top