МОЗ до кінця літа розробить нові нормативи з питань ціноутворення, - Павленко

МОЗ до кінця літа розробить нові нормативи з питань ціноутворення, - Павленко
Фото: Олександра Павленко

Дедлайн - 28 августа

Міністерство охорони здоров'я України в даний час розробляє нову нормативну базу, пов'язану з референтним ціноутворенням та інструментами в питаннях ціни. Про це в інтерв'ю РБК-Україна заявила перший заступник голови МОЗ Олександра Павленко.

"Наш внутрішній дедлайн - до 28 серпня підготувати відповідний документ на розгляд групи з дерегуляції. У його розробці нам допомагає Асоціація виробників інноваційних ліків "АПРАД", - зазначила Павленко.

За її словами, реєстрація цін, так зване референтне ціноутворення, необхідно для того, щоб ціни в Україні та сусідніх країнах не дуже відрізнялися в бік збільшення.

"Нам на час довелося відмовитися від референтного ціноутворення, яке вважалося хорошим інструментом для країни. Але, враховуючи кризу в економіці, постійні стрибки валютного курсу і, як наслідок, зобов'язання учасників ринку мало не кожен місяць подавати нові ціни, а процедура ця не швидка, вони фактично весь час перебували в перманентному декларуванні", - додала Павленко.

Нагадаємо, сьогодні МОЗ розпочало здійснювати закупівлю медпрепаратів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся