ru ua

МОЗ після інвентаризації в областях виявило ліків на 642 млн грн

Міністерство охорони здоров'я України після інвентаризації в областях виявило ліків на 642 млн грн

Міністерство охорони здоров'я України після інвентаризації в областях виявило ліків на 642 млн грн. Про це повідомив в.о. міністра охорони здоров'я України Василь Лазоришинець сьогодні під час засідання Кабінету міністрів України, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми провели інвентаризацію, і виявилося, що в нас в різних регіонах є ще ліків на 642 млн станом на сьогодні. Тому була проведена інвентаризація, і якщо десь не було якихось ліків, то був зроблений терміновий перерозподіл", - сказав Лазоришинець.

За його словами, найперше це стосується ліків для анатоксину правцевого, по розсіяному склерозу, по гемофілії.

У свою чергу прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення головам облдержадміністрацій та обласним управлінням Міністерства охорони здоров'я України перевірити, чи дійшли до лікарень на місцях лікарські засоби, отримані внаслідок перерозподілу.

"Я даю доручення керівникам ОДА та обласним управлінням МОЗ пройтися по лікарнях і перевірити, чи отримали люди лікарські засоби", - сказав Яценюк.

Нагадаємо, 20 жовтня 2014 р., народні депутати підтримали в першому читанні і в цілому законопроект № 4459а "Про внесення змін до закону України "Про лікарські засоби" щодо звернення і державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться на митну територію України", чкий, за словами прем'єр міністра України Арсенія Яценюка, дасть можливість використовувати 509 тис. вакцин БЦЖ, які вже закуплені урядом і чекають постачання в українські лікарні.