МОЗ відправив на утилізацію 4 млн доз вакцини від поліомієліту

НовиниСуспільство    15.07.2016 - 07:20
Фото: МОЗ відправив на утилізацію 4 млн доз вакцини
Фото: МОЗ відправив на утилізацію 4 млн доз вакцини

4 млн доз вакцини зібрано з усієї України і відправлено на підприємство з утилізації

Міністерство охорони здоров'я відправило на утилізацію 4 млн доз тривалентної вакцини від поліомієліту. Про це 13 липня у ході засідання парламентського комітету з питань охорони здоров'я повідомив заступник директора департаменту громадського здоров'я МОЗ Сергій Платов.

"4 млн доз вакцини зібрано з усієї України і відправлено на підприємство з утилізації за рахунок ВОЗ. Жодної копійки з держбюджету на утилізацію не витрачено", - сказав він.


За словами Сергія Платова, з квітня Всесвітня організація охорони здоров'я прийняла стратегію, згідно з якою тривалентна вакцина більше не буде використовуватися в 153 країнах-членах ВООЗ.

Сергій Платов розповів, що торік в Україну було поставлено 12,5 млн доз вакцин від поліомієліту, у тому числі 1,5 млн доз, які пройшли заморозку. "У зв'язку з тим що виникли неузгодженості з інструкцією вона не використовувалася", - сказав він.

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров'я поки не отримували розпоряджень про необхідність проведення внутрішніх розслідувань стосовно співробітників відомства після затримання заступника міністра Романа Василішина.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top