МОЗ відправив на утилізацію 4 млн доз вакцини від поліомієліту

НовиниСуспільство    15.07.2016 - 07:20
Фото: МОЗ відправив на утилізацію 4 млн доз вакцини
Фото: МОЗ відправив на утилізацію 4 млн доз вакцини
Порошенко запропонував волонтеру Супрун посаду заступника голови МОЗ За заступника голови МОЗ Василишина внесли заставу, - адвокат

4 млн доз вакцини зібрано з усієї України і відправлено на підприємство з утилізації

Міністерство охорони здоров'я відправило на утилізацію 4 млн доз тривалентної вакцини від поліомієліту. Про це 13 липня у ході засідання парламентського комітету з питань охорони здоров'я повідомив заступник директора департаменту громадського здоров'я МОЗ Сергій Платов.

"4 млн доз вакцини зібрано з усієї України і відправлено на підприємство з утилізації за рахунок ВОЗ. Жодної копійки з держбюджету на утилізацію не витрачено", - сказав він.


За словами Сергія Платова, з квітня Всесвітня організація охорони здоров'я прийняла стратегію, згідно з якою тривалентна вакцина більше не буде використовуватися в 153 країнах-членах ВООЗ.

Сергій Платов розповів, що торік в Україну було поставлено 12,5 млн доз вакцин від поліомієліту, у тому числі 1,5 млн доз, які пройшли заморозку. "У зв'язку з тим що виникли неузгодженості з інструкцією вона не використовувалася", - сказав він.

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров'я поки не отримували розпоряджень про необхідність проведення внутрішніх розслідувань стосовно співробітників відомства після затримання заступника міністра Романа Василішина.

Читайте в розділі

Помер перший американський астронавт Джон Гленн, що здійснив орбітальний політ

Опублікований рейтинг новинних ресурсів суспільно-політичної тематики за листопад

"Укразалізниця" з 11 грудня запроваджує новий графік руху пасажирських поїздів

On Top