РФ повинна забезпечити доступ українського консула до Сенцова, - Мін'юст

НовиниПолітика    22.10.2016 - 16:28
Фото: Олег Сенцов
Фото: Олег Сенцов

Сенцова перевели в штрафний ізолятор на 15 діб

Росія повинна забезпечити постійний доступ українського консула до політв'язня Олега Сенцова. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міністра юстиції України Сергій Пєтухов.

"Після вчорашньої розголосу Олега перевели в ШІЗО на 15 діб. Його сестра Наталя, пише про ймовірність застосування до нього тортур. Тортури заборонені Європейською Конвенцією з прав людини, стороною якої є і Росія. Ні при яких обставинах людина не може бути піддана катуванню, нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню", - написав він.

У зв'язку з переведенням Сенцова в ШІЗО Росія повинна забезпечити постійний доступ українського консула та представників Міжнародного комітету Червоного Хреста для контролю за його станом здоров'я та забезпеченням особистої безпеки.

 

Після вчорашнього розголосу Олега перевели в ШІЗО на 15 діб. Його сестра, Наталія, пише про вирогідність застосування до...

Опубліковано Sergiy Petukhov 22 жовтня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українського політв'язня в РФ Олега Сенцова перевели в штрафний ізолятор.

Якщо російська сторона не відпустить політичних в'язнів Олега Сенцова і Олександра Кольченко, Міністерство юстиції України буде ініціювати розширення персональних санкцій проти причетних до їх утримання російських чиновників.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
МЗС України закликало РФ негайно звільнити Сенцова Росія відмовилася передати Україні Сенцова
On Top