У Мін'юсті очікують на перші рішення ЄСПЛ за заявами про порушення прав людини з боку РФ у 2018

У Мін'юсті очікують на перші рішення ЄСПЛ за заявами про порушення прав людини з боку РФ у 2018
Фото: Павло Петренко (minjust.gov.ua)

Петренко заявив, що вже є рішення щодо заяви жителя Луганська

У Міністерстві юстиції України очікують на перші рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) за персональними заявами про порушення прав людини з боку Російської Федерації у 2018 році. Про це заявив глава відомства Павло Петренко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я розраховую, що найближчим часом, можливо навіть в цьому році, з'являться вже перші рішення за індивідуальними зверненнями, в яких буде чітко визначено порушення з боку РФ", - сказав він.

При цьому він зазначив, що вже є рішення щодо заяви жителя Луганська.

"Ті справи, що стосуються порушення прав людини приймаються судом і рекомендуються. Є одна деталь, це заяви, які подаються до двох держав і до України, і до Росії. Зараз ми маємо судове рішення щодо мешканця Луганська",- додав він.

Він додав також, що друга справа по Донбасу охоплює майже рік. Обсяг справи дуже великий.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна протягом 2014-2017 років підготувала та направила до Європейського суду з прав людини 5 міждержавних заяв проти Російської Федерації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся