Україна за три роки направила до ЄСПЛ 5 міждержавних заяв проти Росії

Новини Політика 30.01.2018 - 12:44
Фото: Європейський суд з прав людини (echr.coe.int)
Фото: Європейський суд з прав людини (echr.coe.int)

Наразі у Мін'юсті очікують на графік проведення слухань

Україна протягом 2014-2017 років підготувала та направила до Європейського суду з прав людини 5 міждержавних заяв проти Російської Федерації. Про це на прес-конференції повідомила перший заступник міністра юстиції Наталя Бернацька, передає кореспондент РБК-Україна.

"Протягом 2014-2017 років підготовлено та направлено до Європейського суду з прав людини 5 міждержавних заяв проти Росії. Цього року ми подали багатотомні пакети доказів у двох справах. Нині очікуємо на графік проведення слухань та готуємо матеріали за іншими заявами", - сказала вона.

Окрім того, Бернацька зазначила, що 660 тис. звернень громадян були опрацьовані в центрі надання безоплатної правової допомоги.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року Україна подала у Європейський суд з прав людини другий позов проти РФ у зв'язку з подіями на Донбасі.

"Позов містить більше 100 показань свідків з великою кількістю документів", - повідомляв Петренко. Україна звинувачує Москву у викраденні на Донбасі дітей-сиріт та вивезенні їх на російську територію.