Мінрегіон повертає собі можливість замовляти послуги із національної стандартизації у будівництві

Середа 14 березня 2018 12:33
Мінрегіон повертає собі можливість замовляти послуги із національної стандартизації у будівництві
Фото: Міністерство регіонального розвитку (Віталій Носач/РБК-Україна)

Уряд схвалив відповідний законопроект

Уряд схвалив законопроект, який передбачає надання повноважень Міністерству регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ щодо замовлення послуг із національної стандартизації у сфері будівництва та будівельних матеріалів. Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

Відповідний законопроект "Про внесення зміни до статті 9 закону "Про регулювання містобудівної діяльності" був розроблений Мінрегіоном.

"Мінрегіон повертає собі можливість бути замовником послуг із національної стандартизації у будівництві. Країна повинна мати національні стандарти, які дають можливість використання сучасних технологій та інновацій у будівництві", - прокоментував урядове рішення віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Він зазначив, що з липня 2016-го року Мінрегіон перестав виступати замовником послуг з розроблення стандартів за класами "Будівельні матеріали та будівництво" і "Цивільне будівництво" після прийняття змін до закону "Про регулювання містобудівної діяльності". За словами міністра, це стримує розвиток будівельної галузі та залучення інвестицій.

"Тепер Мінрегіон повертає ці повноваження. Для нас це нові можливості для співпраці з бізнесом, для впровадження в галузі європейських стандартів, в тому числі й сфері енергоефективності", - зазначив Зубко.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у Мінрегіоні планують у 2019 увійти у топ-20 Doing Business за будівельним показником.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся