ru ua

Мінрегіон вимагає від комунальних служб забезпечити повну готовність до негоди

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вимагає від комунальних служб забезпечити повну готовність аварійно-ремонтних бригад, спеціалізованої техніки, а також запасів посипочного матеріалу і палива у разі виникнення ускладнень, викликаних погодними умовами. Глава відомства Геннадій Темник звернувся термінової факсограмою до Ради міністрів АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з проханням забезпечити оперативне реагування на надзвичайні ситуації під час опалювального періоду, повідомляє прес-служба Мінрегіону.

"Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив профільним відомствам і місцевим властям терміново усунути наслідки ожеледиці на дорогах. Ми спільно з регіонами безумовно зробимо все можливе, щоб виконати поставлене завдання", - підкреслив Темник. Він зазначив, що Мінрегіон здійснюється щоденний моніторинг стану проходження опалювального періоду і нагадав, що в разі виникнення аварійних ситуацій, потреби в посипних матеріалах і спеціалізованій техніці необхідно терміново в будь-який час доби інформувати оперативно-диспетчерську службу Мінрегіону.

Відзначимо, сьогодні голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов вніс подання Президенту України Віктору Януковичу про звільнення керівників трьох районних держадміністрацій Києва через погану роботу з очищення вулиць від снігу і льоду.

Читайте також: В Україні на 25-26 січня оголошено штормове попередження