ru ua

Мінрегіон планує до кінця 2013 р. розробити проект знесення хрущовок і будівництва на їх місці нових будинків

Міністерство регіонального розвитку та будівництва (Мінрегіон) планує до кінця 2013 р. розробити пілотний проект знесення старих хрущовок і будівництва на їх місці нових будинків. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив міністр регіонального розвитку та будівництва Геннадій Темник, передає кореспондент РБК-Україна.

"Це питання дуже важливе і розгляд його має бути з урахуванням думки мешканців тих будинків, які ми будемо зносити. Ми зараз відпрацьовуємо можливу модель, щоб зробити це... До кінця року ми відпрацюємо запропоновану модель і поки буде формуватися проект бюджету на 2014 р., ми ініціювали питання на рахунок можливості розробки пілотного проекту, щоб цю модель випробувати і зрозуміти, що ми врахували, а що ні", - сказав Темник.

Читайте також: В Україні за І півріччя 2013 р. прийнято в експлуатацію на 6,5% більше житла - 4 522 тис. кв. м

За словами міністра, цей проект, швидше за все, полягатиме в тому, що будуть побудовані нові будинки, куди мешканцям старих хрущовок запропонують переселитися.

"На місці цієї хрущовки планується потім побудувати новий будинок і запропонувати жителям повернутися сюди, на місце, де вони жили, в новий будинок або залишитися, де зараз живуть", - додав він.

Також Темник зазначив, що зараз це питання відпрацьовується з юридичними департаментами.