У Міноборони вважають, що більшість зниклих безвісти на Донбасі загинули

НовиниНадзвичайні події    11.10.2016 - 15:07
Фото: представник ЗСУ Олексій Ноздрачов
Фото: представник ЗСУ Олексій Ноздрачов
В зоні АТО за добу загинули 2 українських військових, 8 поранені На Донбасі можливі теракти з використанням хімічних й радіоактивих речовин, - МЗС

У списку зниклих без вести 500 осіб

Більшість зниклих без вести в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) швидше за все загинули. Про це DW розповів начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України (ЗСУ) Олексій Ноздрачов.

За словами представника ЗСУ, тіла багатьох із списку зниклих безвісти часто знаходять у полях, лісах, в невідомих масових похованнях. За три роки з зони АТО вже вивезли тіла понад 700 осіб, як цивільних, так і військових.

Зараз у списку зниклих без вести 500 чоловік, 105 з них - військові. Найбільше людей зникли в 2014 році в розпал активних бойових дій, розповіли в Міноборони.

Володимир Дорофєєв, заступник голови організації "Народна пам'ять", яка шукає тіла загиблих на непідконтрольних Києву територіях, повідомив, що волонтерам не вистачає транспорту для вивезення останків.

За словами Дорофєєва, складніше вивести тіла загиблих з так званої "Луганської народної республіки", куди волонтерів майже не пускають.

"Фактично там більше недосліджених поховань. Скільки там українських загиблих - не можу сказати", - каже волонтер.

Нагадаємо, в Міністерстві внутрішніх справ повідомляли про 1,5 тисячі зниклих без вести в зоні АТО з початку 2014 року.

Читайте в розділі

На Гаїті з в'язниці втекли 174 в'язні

Бойовики обстріляли українських військових із "Градів"

На сході Туреччині підірвали поліцейський автомобіль

On Top