Міноборони РФ спростувало порушення повітряного простору Болгарії

НовиниНадзвичайні події    25.07.2016 - 22:08
Фото: Микола Ненчев
Фото: Микола Ненчев

За словами Міноборони РФ, маршрути літаків російських ПКС пролягають відповідно до правил

Міністерство оборони Російської Федерації спростувало звинувачення міністра оборони Болгарії Миколи Ненчева в порушення російськими літаками повітряного простору НАТО. Про це заявив офіційний представник Міноборони РФ генерал-майора Ігоря Конашенкова, передає "РБК".

"З неприхованим подивом дізналися з виступу болгарського міністра оборони Миколи Ненчева на місцевому телеканалі NovaTV про нібито зростання порушень в минулому місяці якоїсь «болгарської зони відповідальності повітряного простору НАТО" російськими військовими літаками з вимкненими транспондерами. Перш за все хотілося б пояснень, і не тільки нам, від пана міністра, наскільки далеко від повітряних кордонів Болгарії тягнуться межі уявної їм зони відповідальності повітряного простору НАТО?" - заявив Конашенков.


За його словами, літаки російських Повітряно-космічних сил дійсно в плановому режимі періодично виконують польоти над акваторією Чорного моря. При цьому маршрути польоту пролягають в суворій відповідності з міжнародними правилами використання повітряного простору над нейтральними водами.

Представник Міноборони додав, що на сьогоднішній момент не було жодного звернення з боку Міноборони Болгарії на адресу РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що літаки РФ регулярно порушують повітряний простір Болгарії. За останній місяць зафіксовано десяток таких випадків, заявив міністр оборони Болгарії Микола Ненчев.

On Top