Міністри єврозони переглянуть ступінь участі приватного сектора в фінансової допомоги Греції

Вівторок 04 жовтня 2011 13:15

Міністри фінансів єврозони переглядають розмір участі приватного сектора в другій програмі фінансової допомоги Греції, заявив голова Єврогрупи Жан-Клод Юнкер в понеділок.

Юнкер сказав, що міністри єврозони переглядають ступінь участі приватного сектора, яка спочатку передбачала згоду інвесторів взяти на себе 21% списань по перебувають у їх власності борговими паперами Греції.
Однак, оскільки ситуація в Греції погіршилася, план порятунку Афін, підписаний лідерами єврозони 21 липня, згідно зі словами Юнкера, повинен бути переглянутий.
"Що стосується участі приватного сектора, нам потрібно взяти до уваги той факт, що з моменту прийняття рішення 21 липня сталася зміни, так що ми розглядаємо технічну правку (умов участі приватного сектора в реструктуризації)", - сказав Юнкер на засіданні міністрів єврозони в зі.
Міністри також домовилися про те, що Греція може почекати до середини листопада в отриманні наступного траншу фінансової допомоги, вирішивши тим самим чинити тиск на Афіни, щоб ті з більшою ретельністю вирішували боргові проблеми.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся