ru ua

Мінування метро у Києві не підтвердилося

Мінування метро у Києві не підтвердилося Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Всі станції працюють у звичайному режимі

Повідомлення про мінування низки станцій метро у Києві в п'ятницю, 21 червня, не підтвердилося. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку столичного метрополітену в Facebook.

Так, правоохоронці перевірили станції метро "Гідропарк", "Хрещатик", "Золоті ворота", "Печерська" та "Олімпійська". В ході перевірки вибухонебезпечних об'єктів не було виявлено.

Наразі всі станції столичного метро працюють у звичайному режимі.

Мінування метро у Києві не підтвердилося

Нагадаємо, раніше станції київського метрополітену "Олімпійська", "Печерська", "Гідропарк", "Золоті ворота" та пересадка на "Театральну" було зачинено на вхід та вихід через повідомлення про мінування. Також, вранці 21 червня у Києві через повідомлення про мінування на вхід і вихід закрили станцію метро "Хрещатик".

Як писало РБК-Україна, вчора, 20 червня, у Києві в останній день подачі документів для участі в парламентських виборах двічі "мінували" будівлю Центральної виборчої комісії. У підсумку обидва рази з будівлі Центрвиборчкому евакуювали співробітників, повідомлення про вибухівку в обох випадках не підтвердилося.

Зазначимо, цього тижня масовими "мінуваннями" відзначився Харків. 18 червня там перевірили 38 об'єктів, з території яких евакуювали в цілому майже 2000 осіб. За останніми даними, місцева поліція кваліфікувала цей інцидент як терористичний акт.