ua en ru

Мінінфраструктури вже затвердило результати інвентаризації "Укрзалізниці", - Бланк

Міністр інфраструктури України Максим Бурбак вже затвердив результати інвентаризації "Укрзалізниці".

Міністр інфраструктури України Максим Бурбак вже затвердив результати інвентаризації "Укрзалізниці". Про це сьогодні після розширеного засідання Кабінету міністрів журналістам розповів перший заступник голови "Укрзалізниці" Максим Бланк, передає кореспондент РБК-Україна.

"Проведена інвентаризація, підготовлені і вже міністром затверджені результати цієї інвентаризації. Зараз ми знаходимось в очікуванні завершення конкурсу по оцінці. Паралельно з цим розробляється юридична схема акціонерного товариства, готується його статут. Це ті базові речі, які необхідні для того, щоб організувати акціонерне товариство як єдине ціле", - сказав Бланк.

Він додав, що ситуація на сході України не впливає на акціонування "Укрзалізниці".

Разом з тим, Бланк поки що не дав відповіді на запитання, скільки коштує "Укрзалізниця".

"Я думаю, що ми зможемо відповісти на це запитання до кінця цього року, але мова йде точно про мільярди доларів", - сказав він.

Нагадаємо, 25 червня 2014 р. Кабінет міністрів прийняв постанову про акціонування Державної адміністрації залізничного транспорту України "Укрзалізниця" та створення ПАТ "Українська залізниця".
Початок господарської діяльності акціонерного товариства "Укрзалізниця" очікується з 1 січня 2015 р.

8 вересня 2014 р. прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк ініціював перевірку фінансово-господарської діяльності Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця"). Також Кабмін прийняв розпорядження № 809-р від 8 вересня 2014 р. про відсторонення Бориса Остапюка від виконання повноважень за посадою генерального директора "Укрзалізниці" на період перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності "Укрзалізниці". Тимчасово виконувачем обов'язків голови "Укрзалізниці" став Максим Бланк.