Мінінфраструктури пропонує вивести з держрегулювання тарифи на перевезення в поїздах "Інтерсіті +"

Міністерство інфраструктури України пропонує безстроково вивести з державного регулювання тарифи на перевезення пасажирів у поїздах "Інтерсіті +". Про це йдеться в проекті постанови Кабінету міністрів " Про внесення зміни до пункту 2 додатка до постанови Кабінету міністрів від 25 грудня 1996 № 1548", текст якого опублікований на офіційному сайті відомства.

"Для забезпечення подальшого розвитку конкурентного потенціалу на ринку транспортних послуг та вдосконалення системи регулювання тарифів на послуги залізничного транспорту в сегменті перевезень швидкісними поїздами "Інтерсіті+" представляється необхідним виведення з державного регулювання тарифів на перевезення пасажирів у вагонах 1 - го класу швидкісних поїздів категорії Інтерсіті + (ІС +) на безстроковий період" , - йдеться в пояснювальній записці до проекту.

На думку відомства, це надасть можливість ведення активної конкурентної боротьби на ринку пасажирських перевезень та створить умови для впровадження самостійного тарифоутворення на перевезення пасажирів залізничним транспортом.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся