Мінінфраструктури пропонує ввести у 2012 р. знижки в розмірі 18%-50% до плати за обробку вантажів в портах України

НовиниНадзвичайні події    02.11.2011 - 14:10

Міністерство інфраструктури пропонує ввести у 2012 році до плати за обробку транзитних вантажів українськими морськими портами знижки в розмірі від 18% до 50%. Відповідний проект наказу "Про розміри знижок до граничних акордних ставок плати за виконання навантажувально-розвантажувальних робіт з транзитними вантажами в портах України на 2012 рік" розроблено Міністерством інфраструктури України та виноситься на публічне громадське обговорення, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.
Проектом визначаються розміри знижок, які пропонується застосовувати в наступному році до граничних акордних ставок плати за здійснення українськими портами робіт з перевалки транзитних вантажів. Зокрема, при навантаженні-розвантаженні в портах України універсальних контейнерів надаватиметься знижка в розмірі 50% від граничної акордної ставки плати, передбаченої за виконання зазначених робіт. Обробка транзитних вантажів в Одеському порту - зерна та насіння навалом, руди металевої, цукру-сирцю, чавуну в чушках та чорних металів не в роботі здійснюватиметься із застосуванням знижки в розмірі 30%. Знижка в розмірі 25% встановлюватиметься для виконання навантажувально-розвантажувальних робіт з вугіллям навалом та рудою металевою в порту "Южний" тощо.
Фахівці міністерства здійснюватимуть моніторинг та аналіз економічної ефективності застосування портами розміру знижок, за результатами якого розміри знижок можуть корегуватися.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top