Мінфін веде переговори з VTB Capital про часткову пролонгацію кредиту в 2 млрд дол, - джерело

Міністерство фінансів веде переговори з ІК VTB Capital про часткову пролонгацію кредиту, повідомило джерело на фінансовому ринку, знайоме з ходом переговорів. За його даними, в Мінфіні пропонують повернути VTB Capital в грудні 1 млрд дол., а ще 1 млрд дол. пролонгувати на півроку. Вчора цю інформацію частково підтвердив міністр фінансів Федір Ярошенко. "Зараз ми ведемо переговори і вивчаємо можливості відносно цього кредиту", - сказав він. Про це пише видання "Комерсант-Україна".

Нагадаємо, Мінфін привернув кредит російського ВТБ (згодом права вимоги по ньому передані ІК VTB Capital) на суму 2 млрд дол. в червні 2010 року під 6,7% річних. За умовами договору позика видавалася строком до грудня того ж року, але передбачалася можливість триразової пролонгації на півроку. Таким чином, максимальний термін виплати по кредиту - червень 2012 року. Мінфін вже двічі скористався правом пролонгувати кредит, проте до цих пір в Міністерстві заявляли, що кредит більше продовжуватися не буде. До того ж, в проспектах українських єврооблігацій, випущених в лютому і червні поточного року, наголошувалося, що кредит VTB Capital буде виплачений у грудні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся