ru ua

Мінфін США додав в "список Магнітського" 5 нових імен

Мінфін США додав в "список Магнітського" 5 нових імен Фото: міністр фінансів США Джейкоб Лью

Серед фігурантів троє росіян, громадянин Росії і уродженець Севастополя

Міністерство фінансів США розширило санкційний "список Магнітського", включивши в нього ще п'ять прізвищ. Про це повідомляється в документі, опублікованому на офіційному веб-сайті відомства.

Рід діяльності санкціонованих осіб не вказується. Відомо лише, що серед імен, зазначених у списку значиться один громадянин Росії троє "росіян за національністю", а також один уродженець міста Севастополь.

Таким чином, у списку з'явилися: Анічин Олексій Васильович, 1949 р. (р. Севастополь, Україна), Антонов Євген Ювенальевіч, 1955 р. н. (росіянин), Кибис Борис Борисович, 1977 р. (росіянин), Лапшов Павло Володимирович, 1976 р. н. (росіянин), Уржумцев Олег В'ячеславович, 1968 р. (громадянин Росії).

Як відомо, "список Магнітського" містить перелік російських чиновників, пов'язаних зі справою компанії "Hermitage Capital Management" і смертю російського юриста Сергія Магнітського, який загинув у в'язниці. Особам з цього списку заборонений в'їзд в США. Крім цього, на них накладаються санкції економічного характеру.

Нагадаємо, що ще в минулому році міністр закордонних справ України Павло Клімкін запропонував створити санкційний список Сенцова і Савченко.