ua en ru

Мінфін перевірить відшкодування ПДВ за 2016 рік

Мінфін перевірить відшкодування ПДВ за 2016 рік Фото: Мінфіну перевірить відшкодування ПДВ в 2016

Моніторинг 100 компаній вже показав масу порушень

Мінфін проведе перевірки виплат ПДВ в 2016 році. Про це сказав міністр фінансів Олександр Данилюк під час брифінгу в середу, 12, передає кореспондент РБК-Україна.

"Як ви знаєте, ми запустили новий реєстр компенсації ПДВ. Це було мрією українського бізнесу протягом багатьох років тому, що левова частка корупції в ГФС (Державна фіскальна служба-ред.) була пов'язана саме з цим", - сказав Данилюк.

Глава Мінфіну розповів, що був проведений аналіз щодо виплат ПДВ з моніторингу 100 компаній - за сумою компенсації, з часу компенсації, а також щодо хронології виплати у черговості компаній в реєстрі. По кожному параметру були встановлені порушення з боку ГФС, як в обов'язковому порядку, так і в термінах виплат.

"Це тільки початок, щоб показати, що є проблеми. Далі ми більш детально розглянемо весь реєстр за 2016 рік та цифри за 2017 рік. По кожній виплаті буде спецперевірка проведена, тому, що за це повинні нести відповідальність. Новий реєстр заробив, він не дає можливості для зловживань, а з тим ,що було раніше - ми розберемося",- сказав Данилюк.

Нагадаємо, в Україні з 1 червня запрацює автоматичне блокування фіктивних податкових накладних.