Мінфін Греції планує стягнути 2 млрд євро з "податкових ухильників"

НовиниЕкономіка    24.12.2012 - 11:59

Міністерство фінансів Греції стягне 2 млрд євро у вигляді податків з бізнесменів, які в період кризи зберігали гроші за кордоном і тим самим ухилялися від податкових виплат. Про це повідомляє "Росія-24" з посиланням на грецький телеканал SKAI.

Санкції торкнуться близько 22 тис. платників податків, які переказали за кордон в ході кризи великі суми. Кількість "підозрюваних" у десять разів перевищує число великих бізнесменів з "списку Лагард", що відкрили рахунки в швейцарському відділенні банку HSBC.

Власникам рахунків за кордоном відправлені повістки в податкову інспекцію, де їм запропонують пояснити походження сум, виведених з країни, і доплатити штрафи за можливі податкові порушення.

Зі списком "Лагард", що з'явився в 2010 р., пов'язана низка скандалів: він то зникав у Міністерстві фінансів, то з'явився в пресі. В результаті парламент почав розслідування про бездіяльність і недбалість двох колишніх міністрів фінансів, які не зробили ніяких заходів відносно бізнесменів, які підозрювалися в ухилянні від податків.

Недавно з'ясувалося, що одним з фігурантів списку є мати екс-прем'єра Греції. За останніми повідомленнями, "список" офіційно був переданий урядом Мінфіну країни.

Читайте також: У Греції поліція заарештувала редактора за публікацію списку "податкових ухильників"

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top