Міненерго: ціни на світлі нафтопродукти повинні відреагувати на падіння нафти протягом 2 тижнів

Міненерго: ціни на світлі нафтопродукти повинні відреагувати на падіння нафти протягом 2 тижнів
Фото: Володимир Демчишин

Наступна зустріч Демчишина та нафтотрейдерів планується в кінці наступного тижня

Ціни на світлі нафтопродукти повинні відреагувати на різке падіння нафти протягом наступних двох тижнів. Про це домовилися сьогодні на нараді міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин і нафтотрейдери, передає прес-служба відомства в Facebook.

Демчишин зазначив, що зниження ціни нафти на світових ринках повинні відчути споживачі.

Представники компаній, що постачають бензин і дизельне паливо, підкреслили, що аналіз можна буде провести лише в кінці січня, який завжди характеризується спадом продажів, і після нових поставок імпортних нафтопродуктів.

"Нафтотрейдери звернули увагу на структуру ціни бензину, в якій податки і акциз займають більше половини вартості, тому зниження його ціни не може повністю відповідати цінової тенденції на нафту", - йдеться в повідомленні.

Демчишин підтримав ініціативу регулярної публікації у відкритих джерелах індикативних цін на пальне та його структуру для того щоб складові ціни були максимально зрозумілими і прозорими.

Чергова зустріч планується в кінці наступного тижня.

Ціни на світлі нафтопродукти мають відреагувати на різке падіння нафти протягом наступних двох тижнів, в основному у зал...

Опубликовано Міністерство енергетики та вугільної промисловості України 13 января 2016 г.

Нагадаємо, Володимир Демчишин заявив, що ціна на бензин повинна бути як мінімум на гривню нижче.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся