Демчишин: ціна на бензин має бути щонайменше на гривню нижчою

НовиниПолітика    13.01.2016 - 15:31
Фото: Володимир Демчишин
Фото: Володимир Демчишин

З 1 січня зріс акциз на бензин

Ціна на бензин має бути щонайменше на гривню нижчою. Про це по закінченню засідання уряду повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогоднішня 30 доларів ціна (за барель нафти - ред.) - правда, але вона реалізується в ціні (бензину - ред.)... десь приблизно через місяць. Сьогодні план домовитися із нафтотрейдерами про саму методологію. Ми говоримо про те, що є світова ціна і протягом якого періоду вона реалізується в нас. Крім того, ми пам'ятаємо про валюту, ми пам'ятаємо про акцизи", - розповів Демчишин.

Урядовець також нагадав, що з 1 січня зріс акциз на бензин, проте, на думку Демчишина, це не є підставою для того, щоб тримати ціну на бензин нарівні близько 21 гривні за літр.

"В будь-якому випадку я переконаний, що ціни повинні бути, навіть виходячи з усіх умов, щонайменше на гривню нижчі на сьогодні, а через місяць це буде ще додатково", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міненерго України очікує від мереж АЗС зниження цін на бензин через здешевлення нафти.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top